Mixy Corel V.S. ProX4  
Zatím 4 videa, vytvořena v Corel VideStudio Pro X4.

1. Video Lady Appendix je vytvořeno z cca třiceti snímků (výběr z cca 70ti), výroba zabrala cca 6 hodin, nezdá se to, ale než to vymyslíte, zaeditujete, vyberete muziku, nastříháte muziku atd atd.
Nezdá se to - výsledek má pouze 40 sekund - ale je to tak. A tak je to se vším, něco děláte, strávíte u toho mraky času, a pak ohlas je " hmm, dobrý..."

2. Druhé video je natočeno telefonem Sony Ericsson K850i, aby vše bylo dle myšlenky.
Vypovídá o tom, že dnes již člověk nepotřebuje mraky pomůcek, ale v pohodě vystačí s jednou " mini krabičkou ". Na finální fotce je téměř vše, co obsahuje dnešní telefon (a to neberu špičku, K850i je již 3 roky starý model). V podstatě aby měl člověk nůši, kdyby chtěl vše s sebou " tahat ".
Výroba : cca 2 hodiny přípravy - sehnání všech pomůcek, hodinka natáčení a 3 dny (ne v kuse) editování videa, střih muziky a titulkování (použitá hudba je můj singl Poix Terron verze Herri-G mix, v čase natáčení ještě nebyla zcela hotová, dnes je již plně dodělána. Zde odkaz na 3 již hotové verze   Poix Terron.

3. Třetí video je výběr přeřeků Milouše Jakeše z projevu na Červeném Hrádku, na Slovensku, z roku 1989
Hudba je singl od Afrika Bambaataa - Pupunanny, a na něm namíchány Miloušovi přeblafy.
Tento mix jsem vytvářel před cca 9ti lety, bylo to celkem zábavné, neb hodinový záznam projevu jsem vlastnil pouze na videokazetě, tudíž jsem musel propojit video s compem, a každý přeřek extra nasamplovat. Důvod byl ten, že v té době jsem měl k dispozici pouze cca 512mb ram, 3gb HDD a 330mhz procesor. Totiž celý záznam by zabral cca 700mb, a s takto vybaveným compem a velikým souborem odmítal program GoldWave absolutně spolupracovat. Bylo tedy nutné spustit video a poslouchat, zazněl-li nějaký přeřek stopnul jsem video, přetočil zpět, znovu spustil a současně i záznam v pc, poté jsem záznam v pc upravil v programu GoldWave (sestříhal dle potřeby a upravil kvalitu - šumy, stereo, fader atd.)
Takto uložené záznamy jsem následně zaeditoval do singlu Pupunanny, který jsem samozřejmě též musel rozstříhat a poslepovat do nynější podoby. Tato akce zabrala minimálně tři dny.
Video k hudbě jsem vytvořil včera (29.10.2011), v čase cca 7hodin. Padlo na něj 53 fotografií a dva videozáznamy.
Vlastní důvod existence tohoto mixu je, že považuji za naprosto "geniální", aby v hodinovém projevu státníka zaznělo tolik přeřeků, ovšem excelentních. Nemluvě o výrazech, slovních spojení, přirovnání a slovní vatě - nejhojnější je slovo "prostě".

4. Čtvrté video je "konečně hotový, můj videoklip". Hudba k videu je moje původní tvorba, vytvořená v programu MedSoundstudio, jedná se o OldSchool Eurodance style, v podstatě jede ve stylu taneční muziky devadesátých let. Naplno, v BPM 150. Vokály jsou potom z filmu Trespass (Lotři - 1992), převážně se jedná o hlasy Ice T, Ice Cube, Art Evans, Bill Paxton, William Sadler a další.
Samotný singl existuje již ve dvou verzích - Trespass mix a Herri-G mix a jsou ke stažení zde Carrai Pass
Na tomto videu komplet i s muzikou, jsem pracoval cca 260 hodin, nezdá se to, opět výsledek je cca 7 minut, leč je tomu skutečně tak.

Kdyby se Vám videa nezdála, tak se na ně nedívejte, v opačném případě by mne zajímal Váš názor.
  

  
E-Mail - mtl@tlcompany.eu
  
      

      

      

Pannage 1108
 
 
 
 

      

 
 
Pro napsání vzkazu, klikni na "Přidání vzkazu".

 
 
TOPlist Dnes je -
 
T.L. Company Pannage Seider - S.T.L - Carolinn B. Eurodance Jarda K.
© Copyright  2011 © 
 
Powered & Designed & Edited  by   Pannage™  1108®  - M.T.L -™