WikipediaMoje příspěvky na Wikipedii

Mnou založená hesla, nebo min. 90% editace

Příspěveky " SonyEricsson " a " Michael Viktořík " jsem z větší části (min.97%) editoval já, a tak si myslím, že zveřejnění na mém webu neni nijak proti pravidlům, a nejedná se tedy o "vykrádání" článků.

Příspěveky " Zdobenec skvrnitý " a " Chřestovníček obecný ", jsou celé moje dílo.
Příspěvek " Da Smooth Baron MC " je taktéž celý mé dílo. Z Wikipedie byl ale odstraněn správcem Ladislavem Faiglem. Nebudu psát proč, zde je přesné vysvětlení přímo od jmenovaného...

"Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Da Smooth Baron MC. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. S pozdravem Faigl.ladislav 14. 7. 2011, 09:04 (UTC)"

Chápu pane Faigl, (tohle jméno je dost zavádějící) a tak ho tedy umisťuji sem, kde si myslím že již nebude nikomu na obtíž.

<<< Tabulka nalevo
  

Mnou editovaná hesla

Tyto příspěvky jsem editoval spíše z menší části a proto je zde nebudu prezentovat. V případě zájmu jsou k prohlédnutí přímo na stránkách wikipedie
Tabulka napravo >>>

Tabulka s odkazy na příspěvky na mých stránkách

Michael Viktořík
Sony Ericsson K850
Zdobenec skvrnitý
Chřestovníček obecný
Cvrčík mravenčí
Da Smooth Baron MC

Tabulka s odkazy na příspěvky na stránkách Wikipedie

The KMPlayer
Dr. Alban
Eurodance
Seznam eurodancových hudebních interpretů
Kyje
Kyjský rybník

  

Michael Viktořík

SonyEricsson K850i

Da Smooth Baron MC

TOPlist Dnes je -
 
T.L. Company Pannage Seider - S.T.L - Carolinn B. Eurodance Jarda K.
© Copyright  2011 © 
 
Powered & Designed & Edited  by   Pannage™  1108®  - M.T.L -™